Ендодонтія

  • Лікування та перелікування каналу під мікроскопом
  • Закриття перфорацій під мікроскопом
  • Вилучення титанового штифта під мікроскопом 
  • Вилучення зламаного інструменту під мікроскопом 
  • Вилучення вкладки під мікроскопом 

Ендодонтичне лікування зубів

Ендодонтія - це напрямок в стоматології, присвячене лікуванню системи кореневих каналів зубів, що має на увазі: усунення інфекції всередині кореневих каналів, видалення пульпи або її розпаду, видалення інфікованого дентину, надання кореневому каналу необхідної форми, максимально герметична пломбування каналів по всій їх довжині.

 

Стоматологія з перевагою

Розвиток стоматології вже відносно давно привело до розуміння, що працюючи на рівні тільки можливостей нашого зору ми пропускаємо безліч деталей, які в сумі позначаються на результатах лікування.

Тому сучасна стоматологічна практика абсолютно не обходиться без мікроскопії. Збільшення дозволяє виявити і витягти фрагменти інструментів, закрити перфорації коренів, ефективно розпломбувати і обробити важкопрохідні канали, виявити приховані додаткові канали, тріщини та інше.

 

Дентальний мікроскоп

Застосовуючи дентальні мікроскопи в клініці ми не тільки підвищуємо якість лікування в стандартних випадках, а й домагаємося результатів там, де без збільшення зробити вже нічого не можна, а це дає привід впевнено сказати, що лікування за допомогою мікроскопа має вирішальну перевагу і дає можливість надавати стоматологічну допомогу на вищому рівні.