Імплантологія

  • Цирконієвий імплант Straumann
  • Імплант Straumann, BLT.Active
  • Імплант Straumann, BLT 
  • ZinaDent імлант

 

Імплантація

Методика імплантації полягає в тому, щоб запропонувати пацієнтові альтернативу препаруванню (обпилюванню) сусідніх зубів під коронки у випадку втрати одного чи декількох зубів. Імплантація може допомогти позбутися мостовидного чи знімного протезу або, в окремих випадках, суттєво покращити фіксацію знімного протезу.

Суть методики протезування зубів полягає в тому, що на місце втраченого кореня зуба вживлюється штучний (титановий) корінь-імплантант.

ЯКІ ІМПЛАНТАТИ ЗУБІВ КРАЩЕ СТАВИТИ? ЯКІ ВИБРАТИ?

За відгуками кращих імплантологів світу, серед всіх інших швейцарських імплантів (Simpl Swiss, Nobel Biocare (Нобель Біокаре), Sgs, Roott, Ihne dental, U impl), а також імплантаційних систем інших країн (Biohorizons (Біогоризонт), Bicon (Байкон) , Astra Tech, Ankylos (Анкілос)), продукція Straumann - це безсумнівно імплантаційна система №1 в світі.

 

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ STRAUMANN (ШТРАУМАН):

Імплантати виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.

Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.

В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.

Поверхня SLActive також має особливість - гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.

Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.

Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Швейцарські технології - запорука високої якості:

Компанія-виробник приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.

Компанія надає довічну гарантію на дентальні імплантати.

Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії.

 

ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ STRAUMANN (ШТРАУМАН) — ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР СЕРЕД ІМПЛАНТАЦІЙНИХ СИСТЕМ VIP-РІВНЯ!