Ендодонтія

Ендодонтія

Ендодонтія — це галузь стоматології, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішньої частини зуба та його коренів — пульпи: усунення інфекції всередині кореневих каналів, видалення пульпи або її розпаду, видалення інфікованого дентину, надання кореневому каналу необхідної форми, максимально герметичне пломбування каналів по всій їх довжині. Ендодонтія не має профілактичної мети, оскільки всі захворювання пульпи — це запущені форми карієсу. Тому для того, щоб не потрапляти на візити до лікаря-ендодонтиста Вам слід ретельно слідкувати за гігієною зубів та вчасно лікувати невеликі каріозні порожнини.

Розвиток стоматології вже відносно давно привело до розуміння, що працюючи на рівні тільки можливостей нашого зору ми пропускаємо безліч деталей, які в сумі позначаються на результатах лікування. Тому сучасна стоматологічна практика абсолютно не обходиться без мікроскопії. Збільшення дозволяє виявити і витягти фрагменти інструментів, закрити перфорації коренів, ефективно розпломбувати і обробити важкопрохідні канали, виявити приховані додаткові канали, тріщини та інше.

 

Дентальний мікроскоп

У стоматології Smile Dent лікар-ендодонтист працює виключно з операційним мікроскопом, під достатнім збільшенням. Мікроскоп дає змогу бачити найменші тріщинки та дефекти зуба, які неозброєним оком помітити просто неможливо. Також до стандартів нашої роботи належить новітня антисептична та механічна обробка кореневих каналів, згідно найновіших стандартів та протоколів роботи у ендодонтії.

На першому візиті до лікаря-ендодонтиста Вам буде проведено повний огляд зубних рядів під операційним мікроскопом, зроблено фотознімки проблемних ділянок. Далі лікар разом з Вами складе план лікування, а також дасть направлення на комп’ютерну томографію, без якої ендодонтичне лікування не буде якісним.

Починаючи з другого візиту Ви розпочнете лікування кореневих каналів. Хочемо нагадати, що кількість візитів тут може варіювати від 2 до 4, оскільки особливості кореневих каналів не завжди дають змогу лікарю закінчити лікування під час першого візиту. Тому завжди плануйте свій час так, щоб мати змогу пройти лікування від початку до кінця.

Застосовуючи дентальні мікроскопи в клініці ми не тільки підвищуємо якість лікування в стандартних випадках, а й домагаємося результатів там, де без збільшення зробити вже нічого не можна, а це дає привід впевнено сказати, що лікування за допомогою мікроскопа має вирішальну перевагу і дає можливість надавати стоматологічну допомогу на вищому рівні.