Хірургія. Видалення зубів

видалення зуба мудрості, видалення зуба мудрості ціна івано-франківськ, видалення зуба мудрості ціна, стоматолог хірург івано-франківськ

Хірургічна стоматологія — розділ стоматології, пов’язаний з втручанням на твердих і м’яких тканинах в ротовій порожнині, практикуючи такі методи лікування як: операції по видаленню зубів, зубозберігаючі операції, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів, а також різноманітні естетичні операції в парадонтології.

Хірургічна стоматологія в своїй практиці включає і видалення зубів. У випадках, коли лікування неефективне і видалення зуба неминуче, стоматолог хірург професійно, зможе швидко та безболісно вирвати зуб. Можливе також видалення зубів мудрості, які виросли неправильно та заважають як при жуванні так і змиканні зубів в стані центральної оклюзії. Коли видалення зуба виконує стоматолог хірург, то як правило, лікування стає більш професійним та проходитиме без будь-яких ускладнень та дискомфортів. Також стоматолог хірург може проводити маніпуляції стосовно видалення кіст, які локалізуються на верхівці кореня зуба.

Зверніться до стомтології Smile Dent і наш стоматолог хірург, як справжній фахівець хірургічної стоматології, перед тим як видалити зуб, проконсультує пацієнта стосовно протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба.

 

видалення зуба мудростівидалення зуба мудрості ціна івано-франківськвидалення зуба мудрості цінастоматолог хірург івано-франківськхірургічна стоматологія івано-франківськвирвати зуб ціна івано-франківськ