Імплантологія зубів. Зубні імпланти

зуб імплант ціна івано-франківськ, зубні імпланти, імпланти зубів ціна, імплантація зубів ціна івано-франківськ, зубні імпланти ціна, зубні імпланти в івано-франківську, ціни

Імплантація зубів — сучасна методика протезування, яка полягає в тому, щоб запропонувати пацієнтові альтернативу препаруванню (обпилюванню) сусідніх зубiв під коронки у випадку втрати одного чи декількох зубів. Зуб імплант може допомогти позбутися мостовидного чи знімного протезу або, в окремих випадках, суттєво покращити фіксацію знімного протезу.

Суть методики протезування зуба полягає в тому, що на місце втраченого кореня зуба вживлюється штучний (титановий) корінь-імплантант.

 

Зазвичай усіх найбільше цікавить, яка ціна на зубні імпланти в Івано-Франківську. Ціна на зуб імплант залежить від виробника, а остаточно рішення щодо плану лікування та вибору методу, який буде більш ефективним саме для Вас, запропонує лікар на основі проведеної діагностики.

Кожна людина, яка втратила один або декілька зубів в результаті різних травм, хвороб або руйнування зубів, автоматично стає кандидатом на зубну імплантацію. Якщо відсутні один, декілька або всі зуби, зубна імплантація допомагає відшкодувати втрачені зуби. Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, так як визначальним чинником здійснення імплантації є радше стан здоров’я, ніж вік.

Переваги імплантації:

 • Косметична складова.
 • Відновлення важливих фізіологічних функцій — запобігання негативних наслідків відсутності зубiв.

При втраті одного або декількох зубів, з часом, кісткова тканина стоншується і веде до деформації щелепно-лицевої системи. Імплантат ж, як і природній корінь зуба, служить надійною опорою для кісткової тканини.

Встановлення зуба імпланта дозволяє:

 • відновити втрачений зуб, не пошкоджуючи при цьому здорові сусідні зуби;
 • створити додаткову опору й встановити незнімний протез;
 • створити опору для поліпшення фіксації знімного протеза.

 

Які зубні імпланти вибрати?

За відгуками кращих імплантологів світу, серед всіх інших швейцарських імплантів (Simpl Swiss, Nobel Biocare (Нобель Біокаре), Sgs, Roott, Ihne dental, U impl), а також імплантаційних систем інших країн (Biohorizons (Біогоризонт), Bicon (Байкон), Astra Tech, Ankylos (Анкілос)), продукція Straumann (Штрауман) — це безсумнівно імплантаційна система №1 в світі.

Переваги імплантаційної системи Straumann (Штрауман):

 • Зубні імплантати виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.
 • Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.
 • Поверхня SLActive також має особливість — гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.
 • Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.
 • Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Швейцарські технології — запорука високої якості:

 • Компанія-виробник приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.
 • Компанія надає довічну гарантію на дентальні імплантати.
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії.

Зубні імплантати Straumann (Штрауман) — визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня!

 

зуб імплант ціна івано-франківськзубні імплантиімпланти зубів ціназубні імпланти цінаімплантація зубів ціна івано-франківськзубні імплантати