Терапевтична стоматологія

відбілювання зубів ціна, відбілювання зубів ціна івано-франківськ, відбілювання зубів івано-франківськ ціна, реставрація зубів ціна івано-франківськ, чистка зубів ціна івано-франківськ

Терапевтична стоматологія — це галузь стоматології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням «класичних» стоматологічних захворювань: карієсу, пульпіту та періодонтиту. Вона включає в себе такі послуги як: реставрація зубів, ендодонтичне лікування, відбілювання зубів, герметизацію фігур та покриття фтор-лаками та десенситайзерами.

Під час першого візиту Ви отримаєте повне обстеження зубних рядів, фотографії/відео зйомку на камеру мікроскопа проблемних зубів та лікар складе попередній план лікування. У разі необхідності додаткового обстеження Вас можуть скерувати на комп’ютерну томографію чи ортопантомограму. Після повного обстеження та узгодження плану лікування, лікар може переходити до необхідних процедур. Ми завжди попереджаємо, що кількість візитів, особливо у ендодонтії, може варіювати від 2 до 4.

Нагадаємо що:

 • карієс — це руйнація твердих тканин зуба,
 • пульпіт — це запалення пульпи — внутрішньої сполучної тканини зуба,
 • періодонтит — це запалення періодонту або зв’язки яка утримує зуб в лунці.

У стоматології Smile Dent наші лікарі працюють з операційним мікроскопом на всіх етапах лікування, оскільки це стандарт сучасного лікування. Лікування під мікроскопом дає змогу побачити малі дефекти, які наше око помітити не здатне. Під мікроскопом ми здійснюємо також первинний огляд зубних рядів, фотографуємо під збільшенням проблемні ділянки, показуємо та обговорюємо план лікування з пацієнтом. Візуалізація для пацієнта та чіткий план лікування це обов’язкова складова наших послуг, ми хочемо щоб Ви не тільки були здоровими, але і знали як правильно підтримувати це здоров’я і надалі.

 

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів — це відтворення анатомічної будови зуба за допомогою композитних матеріалів. З розвитком сучасних пломбувальних матеріалів в стоматології, ми отримали можливість імітувати природні структури зубів, як в естетичному, так і в функціональному плані. При правильному підборі  палітри кольорів, будові, формі анатомічних елементів, реставрація може не тільки закрити дефект в зубі, а і зробити його зовсім не помітним та максимально природнім. 

Показами для реставрації є:

 • Карієс та його ускладення
 • Сколи та травми зубів
 • Змінені в кольорі тканини зуба
 • Незадовільна естетика та форма зубів

Основні переваги реставрації зубів:

 1. Доступність — реставрація зуба композитним матеріалом є відносно не дорогою процедурою, в порівнянні з керамічними реставраціями.
 2. Швидкість виконання — лікар-стоматолог може виконати реставрацію в один візит, за короткий проміжок часу.
 3. Біосумісність — композитні матеріали не подразнюють тканини зуба та парадонту, тому не провокують будь-яких запальних процесів в ротовій порожнині.
 4. Функціональність — завдяки сучасним технологіям, композитні матеріали є досить міцним та довговічними, термін служби реставрацій може досягати 7-8 років, а по структурі і міцності є наближини до природніх тканин зубів.
 5. Естетичність — різноманітність відтінків дає змогу підібрати колір та насиченість матеріалу індивідуально для кожного паціента

Недоліки реставрації зубів:

 1.  Стирання композиту — порівняно з керамічними масами композит є менш довговічним, тому підлягає заміні через 5-7 років.
 2.  Можливість сколів — композит потребує достатнього об'єму тканин зуба для довготривалого терміну служби, у випадку з великими дефектами коронкової частини зуба, раціональніше буде надати перевагу реставраціям з кераміки.
 3. Пігментація — з часом під впливом барвників композит може змінювати колір та втрачати блиск, але вчасна гігієна та полірування зубів може усунути цей недолік.

Розрізняємо два способи реставрації зуба — прямий та непрямий. Пряма техніка реставрації зубів не забере у вас багато часу і виконується безпосередньо у порожнині рота, проходить в один етап і пацієнт відразу отримує відновлений зуб. Методом непрямої реставрації у лабораторних умовах створюють накладки чи коронки, які згодом розміщують на Ваших зубах.

В будь-якому випадку композитні реставрації є однією з найпоширеніших процедур в стоматології та гарантують якісне лікування. У нас в клініці ми використовуємо матеріали світових лідерів в цьому напрямку: «Asteria Estelite» Tokuyama dental (Японія) та «Harmonize» Kerr (Америка). 

 

Відбілювання зубів

За ступенем впливу на привабливість людини, навряд чи що-небудь інше може зрівнятися з гарною посмішкою. А гарна посмішка — це, в першу чергу, гарні здорові білі зуби. У разі, якщо людина серйозно стурбований кольором своїх зубів, перш ніж проводити відбілювання зубів, необхідно встановити справжню причину зміни їх кольору і визначити метод, який забезпечив би якісне відбілювання і був найбільш безпечний для здоров'я.
Тому, щоб процедура відбілювання зубів відбулася без шкоди для Вашого здоров'я, радимо скористатися професійними методами відбілювання під контролем лікаря-стоматолога в Smile Dent.

 

Для більш детальної інформації згідно вашого клінічного випадку, рекомендуємо записатися на консультацію, де вам буде підібрано оптимальний метод лікування.

 

відбілювання зубів цінавідбілювання зубів ціна івано-франківськвідбілювання зубів івано-франківськ цінареставрація зубів ціна івано-франківськчистка зубів ціна івано-франківськ