Відгуки про нашу роботу

 • Дуже хороша стоматологічна клініка )))))я задоволена відношенням до дитини та лікуванням зубчиків!!!!!!!лікарі мають гарний підхід до дитини!!!!!молодці!!!!рекомендую хто не відвідав ще!!!!!
  Ira Andrusyak
 • Знайшли підхід до складної дитини. Дитина 40 хвилин добровільно дала лікувати зубчик. Дякуємо!
  Агнешка Сміт
 • Мало де побачиш таке ставлення лікарів до своїх пацієнтів, як в клініці Smile Dent)) Дуже розумні та чуйні всі працівники в цій чудовій клініці. Велике спасибі всім, особлива подяка дохтору Євгенії, за лікування моїх зубків, та дохтору Алі в проведенні операції на вищому рівні! Ви молодці! Дай Боже вам всім здоров‘я а вашій клініці процвітання!!!
  Елеонора Богдан
 • Вирішила написати відгук, так як саме з відгуків вибрала "Smile Dent". Все дуже сподобалося і моя донечка задоволена на всі 100%. Хочу відмітити Ольгу Яцину яка має великий підхід до дітей і професіонал своєї справи.
  Сніжана Яневич
 • Дуже задоволенна цією стоматологією, оскільки лікувала зуб не собі, а донечці. Доктор Оля чудово впоралася, знайшла підхід до дитини та поставила пломбу. Я дуже тішусь , що моя дитина не злякалася, а навпаки із задоволенням прийде ще☺☺☺
  Nastya Chornij
 • Серйозний та відповідальний підхід до справи, яку люблять:). Рекомендую!
  Діана Шанс
 • Хороша стоматологія! Гарна техніка! Хороші лікарі! Особливо лікар- ортопед Алі та лікар- ортодонт Міша, до яких зверталась. Ввічлива адміністратор)
  Iryna Kharuk
 • Мав сьогодні дуже велике щастя лікуватися в даній клініці, дуже сподобалося, дуже все професійно, шикарне відношення до клієнтів. Дуже дякую лікарям які мене лікували!) Від сьогодні я Ваш постійний клієнт!)
  Bohdan Melnik
 • Вирішила зайнятися зубами о 23:00 :) Почала писати у Фейсбуці різним стоматологіям. Але відписали мені одразу у Smile Dent і вже наступного дня я потрапила на прийом. На консультації мені відповіли на всі мої запитання, чітко розповіли яким має бути план лікування зубів і я одразу розпочала. Варто зауважити, я панічно боялася лікувати зуби і не вірила, що лікування може бути ну от взагалі безболісним. Тож тепер із задоволенням ходжу лікувати зуби у Smile Dent. Після роботи це навіть відпочинок. Бо лікування проходить лежачи на зручній подушці. Рекомендую!
  Оксана Донець
 • Сімейна стоматологія з надзвичайно професійним підходом до лікування! Сподобалась дружня й тепла атмосфера, індивідуальне ставлення до пацієнта і досвідчені фахівці. Дуже чисті й охайні приміщення, сучасне обладнання. Головне — можна одразу забути про будь-які побоювання щодо відвідування стоматологічних клінік — лікування приємне, якісне та безболісне. Персонал неймовірно позитивний, чуйний та ввічливий. Рівень виконання робіт викликає захват! Надалі з задоволенням користуватимусь послугами "Smile Dent", рекомендую як дуже хороше місце, звідки виходиш з чарівною, а головне здоровою посмішкою.
  Sofiia Skrygunets
 • Стоматологія вищого рівня. Я в великому враженні. Рекомендую всім. Лікарі професіонали свого діла.
  Lesya Bihun-Ivasyuk
 • Дуже хороша стоматологія, сучасне обладнання, відповідальний та ввічливий персонал.
  Олександр Богуш
 • Наші дитині 4 рочки, коли ми побачили дирочку в зубі зрозуміли що нічого з того не получиться бо дитина маленька і боїться лікарів. Але коли прийшли в Smile Dent нас зустріли висококваліфіковані фахівці, які вміють працювати з дітьми і лікування проходило наче гра. Сьогодні привів дружину, яка дуже боїться стоматолога, але лікування пройшло успішно, безболісно і на найвищому рівні. Сучасне обладнання, рентген на місці, доктори професіонали, що не мало важно в наш час. Наша сім'я рекомендує:). PS І добра кава.
  Andriy Pastuhk
 • Потрапили в цю клініку долею випадку, але дуже рада, що сталось саме так. Лікування пройшло для дитини як захоплююча пригода, і ніколи б не подумала, що моя дівчинка, котра з осторогою ставиться до незнайомих людей, боїться усіх "жужащих" звуків, з таким задоволенням лікуватиме свої зубки. Спасибі за Вашу роботу і терпіння!
  Svitlana Bossovich
 • Звернулися в клініку після двотижневого катування дитини в державній дитячій Стоматполіклініці в м.Івано-Франківську. Дитині 13 років ! Дирка в коронці постійного зуба , непроліковані канали , біль !!!! В клініці Smile Dent вразило чуйне відношення лікарів та професійність , сучасне обладнання!!!! Дякуємо за допомогу і врятований зубчик!!!!
  Olga Schuber
 • Дві феї у роботі над моєю дитиною! Найкращий сервіс, увага, кваліфікація - ви знаєте, що ми тільки до Вас!)) рекомендую!)))
  Maryna Kovalchuk
 • Команда Smile Dent - люди, які дійсно руйнують стереотипи про болісну і неприємну стоматологію
  Iryna Sopilniak

Вже скористалися нашими послугами?
Залиште свою думку про лікування в стоматології «SMILE DENT» щоб ми ставали ще кращими!
ДЯКУЄМО!